мне повезет!
Видео:

Bajram Jakupi Pa Me Sy

Bajram Jakupi

Cs c'est la Famille au bled....

2007-11-10 09:07 241 Dailymotion

Bajram Jakupi

Sa c'est un montage de foto de moi....

2007-10-30 03:03 463 Dailymotion

Cani - Sdu me t'pa me sy (Official Video HD)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip...

2015-08-04 04:27 9 Dailymotion

LEONORA JAKUPI - E PA PREKUR(2018)

...

2018-01-08 03:20 144 Dailymotion

Leonora Jakupi - Kenge e pa kenduar (Official)

Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial...

2015-08-04 03:31 26 Dailymotion

Ylli & Bajram Ismaili - Sy zeza (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip...

2016-05-10 05:03 51 Dailymotion

XHEKI - Nje here t'kam pa me sy (Official Song)

https://www.facebook.com/pages/Emra-Com...

2015-08-04 03:11 32 Dailymotion

Report TV - “Drejtësia”, Rama ftesë Bashës: Dialog sy më sy por pa të huajt

Kryetari i Partisë Socialiste njëherësh Kryeministri i vendit, Edi Rama i ka drejtuar për herë të parë një letër publike kryetarit të Partisë Demokra...

2016-03-31 02:14 0 Dailymotion

Leonora Jakupi - Pa asnje dyshim (Official Video HD)

Song available onDeezer: http://www.deezer.com/album/41176811iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pa-asnje-dyshim-single/id1234011088Music by: Alfred SulaP...

2017-07-06 03:18 132 Dailymotion

Jakupi: KSHZ-ja do vazhdoj punën edhe pa Kondarkon

Dorëheqja e kryetarit të Komisionit shtetëror zgjedhor, Boris Kondarko nuk do të cenojë mbarëvajtjen e punës së këtij organi. Nënkryetari i KSHZ-së S...

2015-08-21 03:08 1 Dailymotion

Zone e lire - Artan Kola vjen me ‘Un pa ty si pa sy’! (27 janar 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN...

2017-04-01 23:41 2 Dailymotion

Adem Ramadani - Ah moj Bote pa sy

FACEBOOK -----> https://www.facebook.com/premiere.info.shqip/...

2016-02-02 03:21 137 Dailymotion

Njëri pa sy tjetri pa duar por mbollën 10 000 pemë

...

2016-11-25 01:03 1 Dailymotion

Henry Sy, pinakamayamang negosyante pa rin sa Pilipinas

Henry Sy, pinakamayamang negosyante pa rin sa Pilipinas...

2017-08-25 01:12 10 Dailymotion

Report TV - Fier, delja lind qingjin me katër sy bisht në ballë dhe pa hundë

Sot në fshatin Vreshtas të Njësisë Administrative Cakran një dele ka lindur qingjin me katër sy, bisht në ballë dhe pa hundë.Siç mund ta shihni edhe n...

2016-03-27 01:03 5 Dailymotion

Report TV - Fier, delja lind qingjin me katër sy bisht në ballë dhe pa hundë

Në fshatin Vreshtas të Njësisë Administrative Cakran një dele ka lindur qingjin me katër sy, bisht në ballë dhe pa hundë.Siç mund ta shihni edhe në k...

2016-03-27 01:45 3 Dailymotion

Vincent sy met... pa tres sur de lui

Et wi Vincent fait come mwa! sal copitateur va!!...

2005-11-29 00:24 183 Dailymotion

Pa Gjurme- Tentoi të më vrasë në sy të fëmijëve pas dyshimeve për tradhëti/ Reagon burri

Pjesa e tretë dt 5 Mars Pa Gjurme- Tentoi të më vrasë në sy të fëmijëve pas dyshimeve për tradhëti/ Reagon burri, kërcenon fëmijëtDonika dhe Arturi...

2019-03-12 44:58 0 Dailymotion

E moshuara në lot tregon tmerrin që pa me sy: Ulërinin muret, u futëm poshtë tavolinës

Servete Hushi nga qyteti i Durrësit, prej 26 nëntorit është detyruar të udhëtoje drejt juglindjes. Mes lotësh që si ndahen për asnjë çast e zërin e ...

2019-12-12 00:59 0 Dailymotion

Artan Kola ft. Anila Mimani - Une pa ty si pa sy (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipTeksti: Arsim BunjakuMuzika: Artan KolaOrkestrimi: Alsked Rrenja...

2017-04-25 04:41 73 Dailymotion

Artan Kola ft. Anila Mimani - Une pa ty si pa sy (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipTeksti: Arsim BunjakuMuzika: Artan KolaOrkestrimi: Alsked Rrenja...

2017-04-25 04:41 44 Dailymotion

Gorgui Sy Dieng répond à Pa Nice et Wadioubax « vous les…

Abonnez vous pour plus de videos...

2017-12-22 01:00 351 Dailymotion

613 kg Kokainë, xhaxhai i shoferit, nuk ka lidhje, nqs ka pa 1 gram drogë me sy të pushkatohet

Ndërkohë xhaxhai i Armando Pezakut i hodhi poshtë akuzat për nipin e tij jashtë gjykatës.?Pretendoj se Armandi është punëtor frime, nuk ka të drejtë ...

2018-05-11 01:29 1 Dailymotion